Genel Sorular

 • Fakir Starky HSA 800 XL'ı diğer kablosuz dikey süpürgelerden farklı kılan şey nedir?

  Fakir Starky'nin tasarımında hassas birçok faktör göz önünde bulundurularak teknolojinin en verdiği en üstün ve en kullanışlı kablosuz dikey süpürgenin ortaya çıkartılması amaçlanmıştır.

  Fakir Starky'yi benzerlerinden ayıran özelliklerin başında 1 saatte hızlı şarj özelliği gelmektedir. Günümüz şartlarında ev, ofis ve araç içi temizliği teknolojisinden bahsederken güç ve ergonominin yanında hız en önemli faktör olarak görülmelidir. Ortalama 30 dakikaya varan kullanım süreleri sunan dikey elektrik süpürgelerinin bu performansı sağlamaları için 5 saate varan şarj süreleri kullanım kolaylığını engellemekte ve pratik tasarımların önüne geçmektedir.

  Fakir Starky, yalnızca 1 saat içinde tam doluma ulaşarak standart modda 40 dakika, maksimum modda ise 10 dakikayı aşan üstün bir performans sunar.

  Fakir Starky HSA 800 XL, Air Wave Multi-Cyclon Teknolojisi, tek-tuş ile hijyenik boşaltım sistemi, kolay kullanılabilen şık tasarımlı şarj istasyonu ve E.P.A. filtre ile hava temizleme özelliği ile benzersizliğini ortaya koyuyor.

  Fiyat/performans açısından yapılacak bir değerlendirmede ise alanında tek başına liderliği göğüslemekte. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

 • Fakir Starky nasıl çalışır?

  Fakir Starky HSA 800 XL, 21.6V kapasiteli lityum iyon bataryasının 370W gücündeki BLDC motoruna sağladığı güç ile ortamdaki toz, kir, saç, evcil hayvan tüyleri ve havayı elektrikli turbo yer aparatı ile içine çeker ve Air Wave Multi-Cyclon sisteminden geçirerek bir girdap oluşturur. Bu sayede daha güçlü bir çekim gücü ve aktif temizlemeye imkan tanır. Air Wave Multi-Cyclon sisteminden geçen 0.3 mikrona kadar tüm partiküller biyolojik sünger filtre ve E.P.A. Filtreden geçirilerek haznede toplanırken, temizlenmiş hava ortama geri tahliye edilir. Bu sayede toz, tüy, ve maytlar haznede topanırken ortam havasının kalitesi arttırılır.

 • Fakir Starky'nin kullanım süresi nedir?

  Fakir Starky, tam dolumdayken standart modda 40 dakikaya kadar kullanım süresi sunarken, yüksek güçlü maksimum modda 10 dakikaya kadar kullanım imkanı sunar. Standart mod ile ev, ofis ve araç içi temizliğin altından rahatça kalkan Fakir Starky, maksimum modunda yoğun ve zorlu kirlerin sizi yormasını engeller.

 • Fakir Starky kaç saatte şarj olur?

  Fakir Starky HSA 800 XL kablosuz dikey süpürge duvara sabitlenebilen şarj istasyon konsolu ile 1 saatte tam doluma ulaşır.

 • Fakir Starky elektronik turbo yer aparatı nasıl çalışır?

  Vakum tüpünün içine gizlenmiş güç bağlantısı ile standart yer aparatlarının aksine ekstra güç üreten Fakir Starky elektronik turbo yer aparatı iç kısmında bulunan ve dönme hareketiyle daha etkili bir vakum gücü oluşturan turbo parçasıyla toz ve diğer partiküllerin toplanmasını kolaylaştırır. V şeklinde yerleştirilen fırça sistemi ile evcil hayvan tüylerinin toplanmasını kolaylaştırırken, ön kısımda konumlandırılan LED aydınlatma sistemi ile aydınlatmanın yetersiz olduğu yerlerde görüş kapasitenizi arttırarak etkin bir temizlik yapmanıza olanak tanır.

 • Fakir Starky nasıl temizlenir?

  Temizlik işlemine başlamadan önce Fakir Starky'nizin kapalı olduğundan emin olunuz. Kimyasal temizlik maddeleri, aşındırıcılar veya alkol kullanmayınız. Fakir Starky HSA 800 XL'ın toz haznesini tek-tuş sistemi ile boşaltınız. Cihazınızı temiz, kuru veya nemli bir bez ile temizleyebilirsiniz. Gerekli gördüğünüz takdirde filtre bölümünü de temiz ve nemli bir bez ile temizleyebilirsiniz.

  Fakir Starky'nin toz haznesi çıkartılarak duru ve soğuk su altında yıkanabilir. Yıkama işleminden sonra cihazınızı tekrar kullanmadan önce mutlaka tam olarak kuruduğundan emin olunuz.

  Fakir Starky HSA 800 XL'ın içinde yer alan E.P.A. filtre, ihtiyaç görüldüğü takdirde silkeleyerek ya da yumuşak tüylü kuru bir fırça yardımıyla temizlenebilir. Biyolojik sünger filtrenizi silkeleyerek temizleyebilirsiniz. Filtrelerinize gereksiz kuvvet uygulanmadığından emin olunuz. Temizlik esnasında yıpranan filtreler görevlerini tam olarak yerine getirmeyebilir. Yedek filtre ya da filtre değişim istekleriniz için www.fakirstore.com.tr adresinden bizimle irtibata geçiniz.

  Fakir Starky elektrikli turbo yer aparatını kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde sökerek kuru bir bez ve yumuşak tüylü bir fırça ile temizleyebilirsiniz.

 • Fakir Starky çalışırken ne kadar ses çıkartır?

  Fakir Starky HSA 800 XL, çalışma konumundayken 85 desibel ses salınımı oluşturur. Standart koşullarda normal bir insanın sesinin ortalama 60 desibel olduğunu hesaba kattığımızda, Fakir Starky'nin ne kadar sessiz çalıştığını anlayabiliriz. Haftaiçi, haftasonu, sabah, akşam ya da gece yarısı fark etmeksizin, ailenizin diğer fertlerine ya da komşularınıza rahatsızlık vermeden temizlik işlerinizi yapabilirsiniz.

 • - Fakir Starky'nin ağırlığı ne kadardır?

  Fakir Starky'nin, vakum tüpü ve elektrikli turbo yer aparatı olmaksızın ağırlığı 1.7 kg'dır. Fakir Starky'yi diğer kablosuz dikey elektrikli süpürgelerden ayıran özelliklerinin başında inanılmaz denge sistemi gelmektedir. Vakum tüpü çıkarıldığında size kolaylık sağlayan inanılmaz hafifliğinin yanında, vakum tüpü ve elektrikli turbo yer aparatı takıldığında baş ve uç kısımlarında konumlandırılan dengeli ağırlık ile Fakir Starky'yi fazla güç uygulamadan yukarı aşağı yönlendirmeniz kolaylaştırılmıştır. Ergonomik yapısı ile elinize aldığınızda müthiş bir rahatlık ve kullanışlılık sunan Fakir Starky, her koşulda kullandığınız en iyi elektrikli süpürge olmaya aday.

 • GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

 • Fakir Starky'nin garanti süresi ne kadardır?

  Teknoloji harikası kablosuz dikey süpürge Fakir Starky HSA 800 XL, 2 yıl Fakir garantisi ile birlikte gelmektedir. Garanti koşulları kapsamında cihazınızın değiştirilmesi, yenilenmesi, tamir edilmesi ve güncellenmesi ile ilgili bizlere [email protected] adresinden mail ile ya da 0 212 639 73 73 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 • İade ve değişim koşulları nelerdir?

  İade ve değişim koşulları hakkında detaylı bilgi için fakirstore.com.tr/iade-ve-degisim-sartlari adresini ziyaret edebilirsiniz, 0 212 639 73 73 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 • MERAK ETTİKLERİNİZ

 • Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

  Türkiye içinde il, ilçe, köy fark etmeksizin her adrese gönderimimiz bulunmaktadır.

 • Teslimat süresi kaç gündür?

  Tahmini teslimat süresi ortalama 1-3 iş günüdür. Dilerseniz tahmini teslim süreniz ile ilgili detaylı bilgiyi 0 212 639 73 73 numaralı telefonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz. Hava koşulları ve benzeri etkenlerden doğabilecek gecikmeler/iptaller ile ilgili çağrı merkezimiz tarafından tarafınıza bilgi verilecektir.

 • - Ürünüm ne zaman kargoya verilecek?

  Saat 12:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişlerde iste ürününüz bir sonraki iş günü işlem görmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo teslim işlemi sonrasında tarafınıza kargo takip numaranız iletilmektedir.

 • ÖDEME YÖNTEMİ

 • Sipariş vermek için ne yapmalıyım?

  Siparişinizi web sitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, EFT/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

 • Yalnızca web sitesinden mi sipariş verebilirim?

  Dilerseniz 0212 639 73 73 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz.

 • Kredi kartına taksit imkanı var mı?

  Kredi kartınıza vade farksız 6 taksit imkanı mevcuttur.

 • Kapıda nakit ödeme seçeneğiyle ürün aldığımda kredi kartımı kullanabilir miyim?

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

 • Kapıda ödeme seçeneğiyle Türkiye dışından sipariş verebilir miyim?

  Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

 • Kredi kartımın güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.