FAKİR HYPO CLEAN HAKKINDA

 • Fakir HYPO CLEAN ile elde edilen suyun normal sudan farkı nedir?

  Fakir HYPO CLEAN ile elde edilen elektrolize su, normal suyun aksine, minerallerden arındırılmış ve elektrolizasyon işlemi sonrası hafif asidik bir solüsyon haline gelmiş, bünyesinde ortaya çıkan hidrojen, oksijen, Hidroksil Radikali (OH), Peroksit (H2O2), Hipokloröz Asit (HOCl), Sodyum Hipoklorit (NaOCl), ve son derece etkili oksitleyici özelliğe sahip Hipoklorit iyonu (OCl-) ile bakteri, mikrop, virüs ve mantarlar üzerinde yok edici özelliğe sahip hale gelmiş hafif asidik sudur.

  Normal suyun pH seviyesi 7 ila 8.5 seviyelerindeyken, elektrolize suyun pH seviyesi 6.5 ila 7.5 seviyelerindedir. Elektrolize suyun pH seviyesi yükseldikçe dezenfektan özelliği azalmakta ve belirli süre beklemenin ardından sterilizasyon özelliğini kaybetmektedir.

 • Fakir HYPO CLEAN ile elde edilen su asidik olduğu için cilde zarar verir mi?

  Fakir HYPO CLEAN ile elde edeceğiniz elektrolize su içinde barındırdığı elementlerin özelliği sonucu asidik bir yapıdadır ancak zayıf asit kategorisindedir.

  Fakir HYPO CLEAN özellikle kişisel kullanım için geliştirilmiştir. Cilt ile teması tamamen güvenli olan elektrolize suyun cilt, mukoza, membranlar ve organik materyaller üzerinde aşındırıcı bir etkisi yoktur.

  Fakir HYPO CLEAN ile el, yüz ve ayaklarınızı güvenle temizleyebilir, yiyeceklerinizi tarım ilaçları kalıntılarından arındırmak için elektrolize suyu kullanabilirsiniz.

 • Fakir HYPO CLEAN ile elde edilen elektrolize su nasıl kokmaktadır?

  Fakir HYPO CLEAN ile elde ettiğiniz elektrolize su içinde barındırdığı aktif klor olan HOCl ve diğer elementler sebebiyle hafif klorlu bir kokuya sahiptir. Ancak bu koku uygulama yaptığınız yüzeylere yapışmaz.

  Dezenfekte ajanı olarak görev yapan elektrolize su uygulandığı bölgede bulunan kötü kokuları yok eder ve kötü kokuya sebep olabilecek bakterilerin önüne geçer.

 • Fakir HYPO CLEAN ile elde ettiğim elektrolize suyu saklayıp daha sonra kullanabilir miyim?

  Elektrolize su belirli bir süre bekledikten sonra sterilizasyon özelliğini kaybetmektedir. Tam da bu sebeple Fakir HYPO CLEAN yalnızca 1 dakikada elektrolize su üretebilecek şekilde tasarlanmıştır. İhtiyacınıza uygun olarak 1 ila 3 dakikalık elektroliz işlemini tercih edebilir ve çok hızlı bir şekilde dezenfektanınızı üretebilirsiniz.

 • Fakir HYPO CLEAN hangi alanlarda kullanılabilir?

  Fakir HYPO CLEAN, kötü koku, mikrop, bakteri, mantar vb. bulunan tüm yüzeylerde kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey elektroliz işlemi sonrasında elektrolize suyu dilediğiniz alana uygulamanız ve 3 ila 5 dakika bekledikten sonra musluk suyuyla durulamak ya da temiz bir bez ile kurulamaktır.

 • Yiyecekler ile kullanımı güvenli midir?

  Elektrolize su ilk olarak gıda endüstrisinde bir sterilizasyon ajanı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Fakir HYPO CLEAN ile üretilen elektrolize suyun cilt, mukoza, membranlar ve organik materyaller üzerinde aşındırıcı bir etkisi olmadığı kanıtlanmıştır. Dolayısıyla yiyecekler üzerinde de herhangi bir yan etkiye sahip değildir.

  Yapılan araştırmalar ve test sonuçları sonucu Fakir HYPO CLEAN ile üretilen elektrolize suyun meyve ve sebzeler üzerinde kalıntı halinde bulunan tarım ilaçlarını temizlediği kanıtlanmıştır. Elektrolize su meyve ve sebzeler üzerinde anti-mikrobiyel ve sanitasyon ajanı olarak kullanılabilmektedir.

 • GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

 • Fakir Hypo Clean'in garanti süresi ne kadardır?

  Fakir Hypo Clean, 2 yıl Fakir garantisi ile birlikte gelmektedir. Garanti koşulları kapsamında cihazınızın değiştirilmesi, yenilenmesi, tamir edilmesi ve güncellenmesi ile ilgili bizlere [email protected] adresinden mail ile ya da 0 212 639 73 73 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz..

 • İade ve değişim koşulları nelerdir?

  İade ve değişim koşulları hakkında detaylı bilgi için fakirstore.com.tr/iade-ve-degisim-sartlari adresini ziyaret edebilirsiniz, 0 212 639 73 73 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 • MERAK ETTİKLERİNİZ

 • Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

  Türkiye içinde il, ilçe, köy fark etmeksizin her adrese gönderimimiz bulunmaktadır.

 • Teslimat süresi kaç gündür?

  Tahmini teslimat süresi ortalama 1-3 iş günüdür. Dilerseniz tahmini teslim süreniz ile ilgili detaylı bilgiyi 0 212 639 73 73 numaralı telefonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz. Hava koşulları ve benzeri etkenlerden doğabilecek gecikmeler/iptaller ile ilgili çağrı merkezimiz tarafından tarafınıza bilgi verilecektir.

 • - Ürünüm ne zaman kargoya verilecek?

  Saat 12:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişlerde iste ürününüz bir sonraki iş günü işlem görmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo teslim işlemi sonrasında tarafınıza kargo takip numaranız iletilmektedir.

 • ÖDEME YÖNTEMİ

 • Sipariş vermek için ne yapmalıyım?

  Siparişinizi web sitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, EFT/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

 • Yalnızca web sitesinden mi sipariş verebilirim?

  Dilerseniz 0212 639 73 73 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz.

 • Kapıda nakit ödeme seçeneğiyle ürün aldığımda kredi kartımı kullanabilir miyim?

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

 • Kapıda ödeme seçeneğiyle Türkiye dışından sipariş verebilir miyim?

  Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

 • Kredi kartımın güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR