Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGEDE STANDARTLAR DEĞİŞİYOR!


 

Üstün teknolojili inovatif ürünleriyle nesillerdir modern teknolojiyi evlere taşıyan Fakir Hausgeräte, dünya üzerinde bir ilk olan ESF Teknolojisi ilegeliştirilmiş FILTER PRO Toz Torbasız Süpürge'yi gururla sunar.

Son yılların popüler süpürge modellerinden toz torbasız süpürge kategorisinde, standartları değiştirecek ESF Teknolojisi ile damga vuran FILTER PRO hijyen konusunda çığır açan bir tasarım sunuyor.

Havada bulunan ve gözle görülemeyen tozları, partikülleri, bakterileri ve alerjenleri Ionizer teknolojisi ile yere indirip, 8 filtreden oluşan ESF Teknolojisi ile temizleyerek, yalnızca evinizi değil havanızı da temizliyor.

Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, gelişmiş teknolojisiyle elektrikli süpürge kavramına yeni bir boyut kazandırıyor.

DÜNYA'NIN İLK VE TEK HAVAYI DA TEMİZLEYEN SÜPÜRGESİ!

Emisyon sınıfında bindelik orana giren ilk süpürge olma özelliğini taşıyan Filter Pro, gelişmiş ESF Teknolojisi ile derinlemesine temizlik için sekiz kademeli bir filtreleme ve yüksek performanslı emiş gücü sunuyor. ESF Teknolojisi polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları başta olmak üzere en ince toz parçacıklarını bile temizleyerek, evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için tasarlanmıştır.

ESF Teknolojisi, ionizer özelliği sayesinde havaya yaydığı negatif ionlar ile ince tozları, zararlı maddeleri ve organizmaları zemine indirerek, süpürgenizin içinde hapseder. Evinizin ve büyük ölçüde arındırılan ortam havasının uzun süreli temiz ve ferah kalmasını sağlar.

4,5 litre kapasiteli geniş ve ergonomik toz haznesi sayesinde tozlar kolaylıkla boşaltılır. Ayrıca LED hazne aydınlatması ve hazne dolum göstergesi ile uyarı vererek, emiş gücünde performans kaybını önler. Filter Pro, 800 W motor gücüyle tüm zeminlerde maksimum çekiş sağlarken elektrik tasarrufundan da ödün vermez.

Filter Pro, tüm zeminlerde üstün performans sağlayan Turbo aparat, zemin ışığı teknolojisiyle gizli tozları ortaya çıkaran LED aydınlatmalı yer aparatı, hassas döşeme aparatı, kenar köşe aparatı ve mobilya aparatından oluşan zengin bir aksesuar yelpazesi sunar.

Standart olarak 8 metre kablo uzunluğu, teleskopik vakum borusu ve hortumu ile 12 metre kullanım alanı, kullanım esnasında güç ayarlarına doğrudan erişim sağlayan ergonomik koldan kumanda sistemi sayesinde mükemmel, sessiz ve yüksek performanslı temizlik sağlar.

 

8+1 ESF TECHNOLOGY ÜSTÜN FİLTRELEME SİSTEMİ

 

DÜNYADA BİR İLK! ESF TECHNOLOGY

Elektrostatik Filtre Sistemi

Elektro-Statik Filtre Teknolojisi, gazlarda bulunan partikülleri ve zararlı maddeleri (alerjenler, bakteriler, zehirli partiküller) ayrıştırmaya yarayan, elektro statik prensibine dayalı filtreleme sistemidir. İnce toz olarak tabir edilen 0,3μm ve daha küçük tozların ve zararlı maddelerin filtrelenmesinde önemli etkendir. Bu özelliklerinden dolayı özel hava temizleyicilerinde, çimento fabrikalarında ve kömür vb. maddelerin yakıldığı ısı ve elektrik santrallerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

 

8000 Volt ile düz akımla çalışan elektrostatik filtre

4 Aşamada Çalışma Prensibi :

Güçlü elektronların üretilmesi
Cihaz içinde güçlü elektronların üretilmesi için DC 8000V gerilim üreten jeneratör.

Partiküllerin elektronlar ile yüklenmesi
DC 8000V gerilim üreten jeneratör. ESF'de bulunan telleri elektronlar ile yükler.

Yüklü partiküllerin kolektöre yönlendirilmesi
Kirli hava partikülleri ESF'de bulunan yüksek gerilimli teller üzerinden yönlendirilerek şartlandırılır. Devamında yüklü hava zıt kutuplu kollektörden geçirilir.

Yüklü partiküllerin kolektörde tutulması
Havada bulunan yüklü partiküller yüksek oranda kollektörde tutulur ve hava arındırılır.

IONİZER

Negatif ion, havadaki oksijen molekülünün elektron almış halidir. Negatif ionların insan sağlığına bir çok faydası olduğu çeşitli bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

Negatif ionların yoğun olduğu ortamlarda havanın bol oksijenli, dinlendirici ve ferahlatıcı olduğu hissedilir.

Cihaz içinde kullanılan ionizer ile ortama çıkış havası beraberinde negatif ionlar yayılmaktadır. Ortam havasında bulunan ince tozlar, organizmalar, polenler, alerjenler ve zararlı maddeler negatif ionlar ile birleşir.

Birleşme sonucu nötrlenen ve ağırlaşan partiküller zemine düşürülerek ortam havası zararlı ve kirli maddelerden büyük ölçüde arındırılarak daha temiz ve ferah bir yaşam ortamı sunulur.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


 

• 800 W
• 4,5 Litre toz haznesi
• Hazne içi LED ışık aydınlatması
• 360° dönen hız ayar tuşu ile elektronik ayarlanabilir vakum gücü
• Otomatik kablo sarıcı
• 12 metre kullanım alanı
• Havada uçuşan tozları zemine indiren IONIZER Teknolojisi
• 0,3μm (mikron) hacminde partikülleri filtreleyebilen üstün ESF Teknolojisi
• 8 metre kablo uzunluğu
• 65dB ses seviyesi (En düşük seviyede)

ESF Teknolojisi'ne özel 8+1 filtreleme sistemi:

• Cyclone filtre
• Sünger ve Keçe filtreden oluşan 2 katmanlı motor koruma filtresi
• Polen filtre
• Elektrostatik filtre
• H.E.P.A. 13 filtre
• Aktif karbon filtre
• Hava çıkış filtresi
• Ionizer teknolojisi

Aksesuarlar

• Tüm zeminlerde üstün performans sağlayan Turbo aparat
• Zemindeki ince tozları gösteren ve temizleyen LED ışıklı yer aparatı
• 3'ü1 arada aparat (hassas döşeme aparatı – kenar köşe aparatı – mobilya aparatı)
• Teleskopik vakum borusu
• Çelik telli esnek vakum hortumu

AKSESUARLAR