Genel Sorular

 • Fakir Airwell nasıl çalışır?

  Fakir Airwell, ultrasonik ses dalgaları ile su moleküllerini parçalar ve soğuk buhar oluşturur. Soğuk buhar teknolojisi sayesinde su buharı henüz üretilme işleminde filtrelenerek ortama salınır ve bakterilerin önüne geçilir. Soğuk su buharı, sıcak su buharının aksine, kalıcı özellikte değildir ve havaya salınımı gerçekleştikten sonra ortam havasına karışarak nem dengesini sağlar.

  Bulunduğu ortamın nem oranını ölçerek havanın ihtiyacı olan nemi temin eder ve havadaki nemin ideal seviyelere(%40-%60 arası) gelmesini sağlar.

  Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

 • Fakir Airwell'in sağlığım için nasıl bir etkisi var?

  Kış aylarında havaların soğumasıyla birlikte kullandığımız ısıtıcılar ortam ısısını yükseltirken nemin kontrolsüz bir şekilde düşmesine sebep olur. Söz konusu nemin %40 seviyesinin altına düşmesiyle birlikte kuru hava; bakteri ve virüslerin üremesi için uygun hale gelir. Fakir Airwell, havadaki nemi ölçerek istediğiniz seviyede ve sürede çalışır ve havanın tekrar kaliteli hale gelmesini sağlar. Nem oranının ideal seviyelerde tutulması burun ve boğaz kuruluğu, astım, alerji ve tahrişlerin önüne geçerek hastalığı daha en başından engeller.

 • Fakir Airwell'in temizliği hangi sıklıkta ve nasıl yapılmalı?

  Ünitenin tabanının, su haznesinin ve buhar çıkışının her hafta temizlenmesi tavsiye edilir. Temizlik ve bakımdan önce cihazın fişini prizden mutlaka çekilmelidir. Nemlendiricinizi iki gün ya da daha uzun süre kullanmayacaksanız, su haznesini ve tabanını boşaltarak yosun ve bakteri oluşumunu engelleyebilirsiniz.

  Cihazın temizlik ve bakımı oldukça kolay kolaydır ve rahatlıkla tek başınıza yapabilirsiniz. Kullanım kılavuzunda bulunan temizleme yönergelerine uymanızı tavsiye ederiz.

 • Fakir Airwell zaman ayarlı olarak kullanılabilir mi?

  Fakir Airwell hava nemlendiriciniz 1 ila 12 saat sonra çalışmak üzere ayarlayabilirsiniz..

  Cihazın çalışmasını istediğiniz zamanı ayarlamak için Zaman Ayarı düğmesini kullanabilirsiniz. Zaman Ayarı düğmesine basarak cihazın çalışmasını ve zamanı ayarlayabilirsiniz. cihaz çalışırken düğmesine basarsanız, 1 ila 12 saat arasında sürekli çalışmak üzere aynı şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayarlanılan saat süresince cihazınız çalışır.

 • Cihazı taşıma ve yer değiştirme imkanı var mı?

  Cihazı rahatlıkla taşıyabilir ve yerini değiştirebilirsiniz. Cihazınızı yerden 60 cm yüksek ve duvardan 10 cm uzak olacak şekilde yerleştirmeniz önerilir.

 • Ürünü bulunduğum bölgede nereden temin edebilirim?

  Fakir Airwell hava nemlendiricinin tek yetkili satış kanalı FakirStore'dur. Türkiye'nin her yerinden siparişlerinizi www.fakirstore.com.tr üzerinden oluşturabilirsiniz. Ayrıca ürünü İstanbul Cevahir AVM'de yer alan mağazamızı ziyaret ederek de satın alabilirsiniz.

 • Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

  Türkiye'de bulunan her adrese gönderim sağlamaktayız.

 • Kargo elime kaç günde ulaşır?

  Kargonuz 1-3 iş günü içinde elinize ulaşır. Hava koşulları vb. nedenlerle aksamalar olması durumunda çağrı merkezimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

 • Aynı gün kargo imkanı bulunuyor mu?

  Saat 12:00'den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

 • Garanti, İade, Değişim

 • Garanti süresi nedir?

  Üstün Alman teknolojisine sahip Fakir Airwell 2 yıl garanti süresine sahiptir.

 • İade ve Değişim koşullarını öğrenebilir miyim?

  İade ve değişim koşulları hakkında detaylı bilgi için fakirstore.com.tr/iade-ve-degisim-sartlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz. .

 • Ödeme Yöntemi

 • Sipariş vermek için ne yapmalıyım?

  Siparişinizi websitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, eft/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

 • Yalnızca websitesinden mi sipariş verebilirim?

  Dilerseniz 0212 639 73 73 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz.

 • Kapıda ödeme seçeneğiyle ürün aldığımda kredi kartımı kullanabilir miyim?

  Kapıda ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

 • Kapıda ödeme seçeneğiyle Türkiye dışından sipariş verebilir miyim?

  Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

 • Kredi kartımın güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR